Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Український (Europe)
  • 200 ДУБЛОНІВ
  • ST. LOUIS АМЕРИКАНСЬКИЙ КРЕЙСЕР
  • EMDEN НІМЕЦЬКИЙ ПРЕМІУМ КРЕЙСЕР
  • 20 КАМУФЛЯЖІВ «НЕВГАМОВНЕ ПОЛУМ’Я»
  • 2,5 МІЛЬЙОНА КРЕДИТІВ
  • 7 ДНІВ ПРЕМІУМ АКАУНТА
Веселися й експериментуй!

На що здатний військовий корабель? Дізнайся в бою! Стріляй на 20 км, торпедуй, пікіруй, лавіруй, лізь напролом, влаштовуй засідки — все, що спаде на думку! Керуй найпотужнішою військовою технікою в історії й отримуй задоволення!

Наші гравці — найкращі!

«Світ кораблів» відкрито для всіх! Понад 35 000 000 осіб вже спробували World of Warships. Багато з них б’ються в загонах, об’єднуються в клани й організовують зустрічі. Тут ти відмінно проведеш час із друзями за інтересами та зустрінеш нових

Нескінченне море контенту

Від канонерських човнів до суперлінкорів — досліджуй легендарні кораблі один за одним, а також налаштовуй їх під свій стиль гри. Модернізації та спорядження, сигнали, прапори та камуфляж — все це допоможе тобі змінити будь-який корабель на свій смак до невпізнання.

Оманлива простота

Тобі не треба володіти неймовірною реакцією, щоб перемагати у World of Warships. Ти можеш грати буквально однією рукою, попиваючи чай. Але тільки природжені стратеги стають кращими гравцями. Двома словами всіх тонкощів морського бою не поясниш. Спробуй і практикуйся!

Більше, ніж просто флот

Військовий корабель тобі здається нудним? А як щодо космічного? Бери участь у тематичних сезонних PvP і PvE івентах! Наприклад, змагайся у відкритому космосі на футуристичних зорельотах, бийся за виживання в світі після апокаліпсису чи давай відсіч абсолютному злу з пекла!