Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Eestlane (Europe)
  • 200 DOUBLOONI
  • ST. LOUIS USA RISTLEJA
  • EMDEN SAKSA PREMIUM RISTLEJA
  • 20x MASKEERINGUT RESTLESS FIRE
  • 2,5 MILJONIT KREDIITI
  • 7 PÄEVA PREMIUM KONTOT
Lõbutse ja ära karda eksperimenteerida!

Millest on sõjalaev tehtud? Saa seda lahingus teada! Tulista kahureid, sihi torpeedosid, pilla pomme, purusta vaenlase laevu, luura suitsukatte taga. Tee mida tahad! Haara kuulsate lahingulaevade roolirattast ning naudi merd!

Liitu kommuuniga!

World of Warships on igaühele! Praeguseks on meie mängu proovinud juba üle 35 miljoni inimese. Paljud neist võitlevad üheskoos diviisides, loovad klanne ning kohtuvad isegi päriselus! Kahtlemata leiad sa siit mängust uusi sõpru ja relvavendi.

Piiramatud võimalused

Arenda legendaarseid sõjalaevu, alates kahuripaatidest kuni lennukikandjateni. Pane nad riidesse oma lemmikmaskeeringusse ja vali oma mängustiil. Vali uuendused, tarvikud ja signaallipud. Muuda laev tõeliselt enda omaks!

Kerge õppida kuid keeruline meistriks saada

Sul ei pea olema häid sihtimisoskusi, et lahinguid World of Warships’is võita. Sa võid mängida kasvõi ühe käega ning teisega rüübata kuuma kohvi. Mängus parimaks saamiseks pead aga tundma strateegiat, aga seda saab õppida vaid läbi lahingute. Seega, anna kuuma!

See pole lihtsalt merelahing

Kas merelaevad pole sinu teema? Siis äkki hoopis kosmoselaevad? Osale hooajalistes temaatilistes PvP ja PvE sündmustes, võitle kosmoses ellujäämise nimel või purusta kurjad jõud portaali teiselt poolt.