Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Lietùvių (Europe)
  • 200 DUBLONŲ
  • ST. LOUIS AMERIKIETIŠKAS KREISERIS
  • EMDEN PREMIUM VOKIŠKAS KREISERIS
  • 20 KAMUFLIAŽŲ NERIMSTANTI UGNIS
  • 2.5 MILIJONO KREDITŲ
  • 7 DIENOS PREMIUM
Mėgaukitės ir nebijokite eksperimentuoti!

Kas sudaro karo laivą? Išsiaiškinkite tai mūšyje! Šaudykite tolimo nuotolio artileriniais pabūklais, leiskite torpedas, mėtykite bombas, įsitraukite į tiesioginę kovą, tūnokite priedangoje — darykite ką tik norite! Vadovaukite galingiausiai karinei ginkluotei istorijoje ir mėgaukitės šia patirtimi!

Junkitės prie bendruomenės!

World of Warships priima visus! Iki dabar mūsų žaidimą išbandė daugiau nei 35 milijonai žaidėjų. Didelė jų dalis kartu kovoja divizijose, formuoja klanus ir net susitinka gyvuose susitikimuose! Jūs susirasite naujų draugų ir kartu su jais smagiai praleisite laiką.

Neribotos galimybės

Išraskite legendinius karo laivus, nuo nedidelių laivelių iki didžiulių kovinių laivų ir pritaikykite juos savo žaidimo stiliui. Rinkitės norimus patobulinimus, ekipuotę, signalus, vėliavas ir kamufliažo schemas — paverskite laivą savu!

Lengva išmokti, sunku įvaldyti

Jums nereikia mokėti tobulai nusitaikyti norint laimėti mūšį World of Warships žaidime. Jūs galite žaisti viena ranka, o kitoje tuo metu laikyti arbatos puodelį. Šiame žaidime laimi strategija. Nėra lengvo kelio, kaip perprasti visus jūrinės kovos niuansus, įgūdžiai įgyjami praktikuojantis!

Daugiau nei vien tik jūrų mūšiai

Neužtenka veiksmo su karo laivais? O kaip jums kosminiai laivai? Dalyvaukite teminiuose sezoniniuose PvP ir PvE renginiuose – kovokite atvirame kosmose su žvaigždėlaiviais, stenkitės išgyventi post apokaliptiniame vandenų pasaulyje ar triuškinkite blogio jėgas iš tamsos portalo!