Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Latvietis (Europe)
  • 200 DABLŪNI
  • SV. LUISS AMERIKĀŅU KREISERIS
  • EMDEN PREMIUM VĀCU KREISERIS
  • 20x KAMUFLĀŽA NEPĀRTRAUKTA UGUNS
  • 2.5 MILJONI KREDĪTI
  • 7 DIENAS PREMIUM
Izpriecājieties un Nebaidieties Eksperimentēt!

No kā ir taisīts kara kuģis? Uzziniet kaujā! Šaujiet ieroču baterijas no lieliem attālumiem, izpildiet torpēdu uzbrukumus, nometiet bumbas, dodieties sadursmēs, slēpieties aiz aizsegiem—dariet ko gribiet! Komandējiet vēsturē visspēcīgāko militāro spēku un izbaudiet pieredzi!

Pievienojieties Kopienai!

World of Warships sveic visus! Vairāk kā 35,000,000 cilvēku ir izmēģinājuši mūsu spēli līdz šim brīdim. Daudzi no tiem tagad cīnās kopā Divīzijās, veido Klanus un pat organizē bezsaistes satikšanās! Jūs satiksiet jaunus draugus un piedzīvosiet lielisku laiku starp mūsu rangiem.

Neierobežotas Iespējas

Izpētiet leģendārus karakuģus, no lielgabalu laivām, līdz super kaujas kuģiem, tad pielāgojiet tos, lai piestāvētu jūsu spēles stilam. Izvēlieties vēlamos uzlabojumus, palīgmateriālus, signālus, karogus un kamuflāžas rakstus—personalizējiet jūsu kuģi!

Viegli iemācams un grūti apgūstams

Jums nevajag būt perfektām tēmēšanas spējām, lai uzvarētu kaujas iekš World of Warships. Jūs variet spēlēt ar vienu roku un pacelt jūsu krūzi, lai malkotu svaigi uztaisītu tēju ar otru roku. Tie ir stratēģisti, kas kļūst par labākajiem spēlē. Nav viegla veida, kā apgūt visas jūras kaujas nianses; kuģojiet mūsu jūrās un trenējieties!

Vairāk kā tikai Jūras kaujas

Karakuģi nav pietiekami jautri priekš jums? Tad kā ar kosmosa kuģiem? Piedalieties tematiskos sezonālos PvP un PvE pasākumos—cīnieties ar futūristiskiem zvaigžņu kuģiem atklātā kosmosā, cīnieties par izdzīvošanu pēc apokaliptiskā ūdens pasaulē, vai satrieciet ļaunos spēkus tumša portāla!