Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Čeština (Europe)
  • Americký prémiový křižník III. úrovně Charleston
  • Velitel s 10 body schopností
  • Místo v přístavu
  • 7 dní prémiového účtu
  • 5 kontejnerů „Americké křižníky“
Bavte se a nebojte se experimentovat!

Z čeho je tvořena válečná loď? Zjistěte to v bitvě! Stříleje z dělových baterií na dlouhé vzdálenosti, provádějte torpédové útoky, shazujte pumy, vrhejte se do šarvátek, číhejte v úkrytu – dělejte cokoliv, co chcete! Ujměte se velení nejsinější vojenské výzbroje v historii a pořádně si zážitek vychutnejte!

Připojte se ke komunitě!

Ve World of Warships je vítaný každý! Doposud naši hru vyzkoušelo více než 35 000 000 lidí. Mnozí z nich spolu nyní bojují v divizích, formují klany a dokonce pořádají offline setkání! V našich řadách poznáte nové přátele a budete se skvěle bavit.

Neomezené možnosti

Vyzkoumejte legendární válečné lodě, od dělových člunů až po super bitevní lodě, a pak je upravte tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry. Vyberte si preferovaná vylepšení, spotřební doplňky, signály, vlajky a maskovací vzory – přizpůsobte si svou loď!

Snadno se učí a obtížně zvládá

Abyste vyhrávali bitvy ve World of Warships , nemusíte mít dokonalé schopnosti míření. Jednou rukou můžete hrát a druhou popíjet šálek čerstvě uvařeného čaje. Nejlepšími ve hře se stanou stratégové. Neexistuje žádný snadný způsob, jak si osvojit všechny nuance námořního boje – vyplujte na moře a cvičte!

Více než jen pouhý námořní boj

Válečné lodě pro vás nejsou dost zábavné? A co takhle vesmírné lodě? Zapojte se do tematických sezónních PvP a PvE akcí – bojujte s futuristickými hvězdnými koráby ve volném vesmíru, rvěte se o přežití v postapokalyptickém vodním světě nebo drťte síly zla, které přichází zpoza temného portálu!