Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Polska (Europe)
  • Amerykański krążownik premium III poziomu Charleston
  • Dowódca z 10 punktami umiejętności
  • Miejsce w Porcie
  • 7 dni konta premium
  • 5 kontenerów Amerykańskie krążowniki
Baw się dobrze i nie bój się eksperymentować!

Do czego stworzony jest okręt? Dowiedz się w bitwie! Strzelaj działami do odległych celów, przeprowadzaj ataki torpedowe, zrzucaj bomby, rzucaj się w wir pojedynków, czaj się za zasłoną – rób to, na co masz ochotę! Przejmij dowodzenie nad najpotężniejszą bronią w historii i ciesz się nowymi doświadczeniami!

Dołącz do społeczności!

World of Warships jest miejscem dla wszystkich! Naszą grę wypróbowało już 35 000 000 osób. Wiele z nich walczyło ramię w ramię w dywizjonach, tworzyło klany, a nawet organizowało spotkania poza siecią! W naszych szeregach poznasz nowych znajomych i wspaniale spędzisz czas.

Nieograniczone możliwości

Badaj legendarne okręty, od kanonierek po potężne pancerniki i modyfikuj je tak, by odpowiadały Twojemu stylowi gry. Wybierz preferowane przez Ciebie ulepszenia, sprzęt eksploatacyjny, sygnały, flagi i wzory kamuflażu – spersonalizuj swój okręt!

Łatwo zacząć, ciężko dojść do mistrzostwa

Aby wygrywać bitwy w World of Warships, nie musisz mieć zdolności perfekcyjnego celowania. Możesz grać jedną ręką, drugą podnosząc kubek, by sączyć świeżo zaparzoną herbatę. Czołówka graczy w grze składa się w dużej części ze strategów. Nie istnieje prosta metoda poznania wszystkich niuansów walki morskiej – wypłyń na nasze morza i ćwicz!

Coś więcej niż walka morska

Okręty to dla Ciebie za mało? A co powiesz na statki kosmiczne? Bierz udział w tematycznych, sezonowych wydarzeniach PvP oraz PvE, tocz boje futurystycznymi statkami kosmicznymi w przestrzeni kosmicznej, walcz o przetrwanie w postapokaliptycznym morskim świecie lub miażdż siły zła za mrocznym portalem!