Oops, you are using an outdated browser. Please upgrade to a modern, fully supported version and open the landing page.

Türkçe (Europe)
  • Seviye III Premium Amerikan kruvazörü Charleston
  • 10 beceri puanına sahip Komutan
  • Liman yuvası
  • 7 günlük Premium Hesap
  • 5x Amerikan Kruvazörleri kutusu
Eğlenin ve Denemekten Çekinmeyin!

Bir savaş gemisinin özü nedir? Savaşta keşfedin! Uzun menzile top bataryalarını ateşleyin, torpido saldırıları düzenleyin, bomba atın, çatışmalara dalın, siper arkasına saklanın – istediğinizi yapın! Tarihteki en güçlü askeri silahların komutasını ele alın ve deneyimin keyfini çıkarın!

Topluluğa Katılın!

World of Warships herkese açıktır! 35.000.000’dan fazla kişi bugüne kadar oyunumuzu denedi. Çoğu şimdi Filolarda beraber savaşıyor, Klanlar oluşturuyor ve hatta gerçek hayatta toplantılar düzenliyorlar! Aramıza katıldığınızda yeni arkadaşlar edinecek ve çok eğleneceksiniz.

Sınırsız Olasılıklar

Gambotlardan süper zırhlılara varan efsanevi savaş gemilerini araştırın, ardından oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Tercih ettiğiniz yükseltmeleri, sarf malzemelerini, sancakları, bayrakları ve kamuflaj desenlerini seçin. Geminizi kişiselleştirin!

Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

World of Warships’te kazanmak için mükemmel nişan alma yeteneğine sahip olmanız gerekmiyor. Bir elinizle oyunu oynayıp diğer elinizle taze çayınızı yudumlayabilirsiniz. Oyunda en iyi olanlar strateji ustalarıdır. Deniz savaşlarının tüm inceliklerinde ustalaşmanın kolay bir yolu yoktur. Denizlerimize açılın ve pratik yapın!

Deniz savaşının ötesinde

Savaş gemileri size yeteri kadar eğlenceli gelmiyor mu? Peki ya uzay gemileri? Temalı sezonsal PvP ve PvE etkinliklerine katılın. Açık uzayda geleceğin yıldız gemileri ile savaşın, kıyamet sonrası su dünyasında hayatta kalmak için savaşın veya karanlık bir portalın ötesinden gelen kötülüğün güçlerini ezin!